top of page

Ne Yaparız?

DAVET

Düğün, nişan, kına, doğum günü partileri, mezuniyet baloları, sünnet düğünü, yıldönümü, babyshower gibi birçok özel gün ve davetlerinizde yanınızdayız.

 

Mekan temini, klasik ya da size özel butik çalışmalarla özel günlerinizi daha özel kılmak için profesyonel ve yaratıcı ekibimizle sizin için çalışıyoruz.

Menü, davetiye, isim kartları, çeşitli basılı materyaller, fotoğraf & video, sahne, ses sistemi sanatçı temini, catering hizmetlerimizle bir davette ihtiyacınız olacak herşeyi profesyonel olarak karşılıyoruz.

Kendi ekibimizle ve ekipmanımızla çalışmanın rahatlığıyla özel konseptler yaratmayı çok seviyoruz...

ŞENLİK/FESTİVAL

Şenlikler, festivaller, panayırlar okul günleri,ramazan şenlikleri gibi merkezinde eğlencenin olduğu

birçok organizasyonda yanınızdayız. 

 

Bölgedeki en geniş çeşide sahip kaliteli şişme oyun grupları, animasyon, palyaço, pamuk şeker, patlamış mısır, şerbet gibi aklınıza gelebilecek her ayrıntıda profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz.

 

Kaliteli ve güvenlikli şişme oyun grupları. Sürekli yenilenen ve birçok çeşide sahip kostümlerimizle eğlencenin yanısıra güvenlik ve görselliğe de dikkat ediyoruz.

Çünkü biz eğlenmeyi seviyor ve ciddiye alıyoruz...

KURUMSAL

Aile günleri, şirket piknikleri, şirket yemekleri ve kutlamaları, açılış, lamsman, bayi toplantıları, dernek geceleri, temel atma törenleri, gala geceleri,toplu iftarlar gibi birçok kurumsal alanda da hizmet vererek bu büyük günlerin zahmetini üzerinizden alıyoruz.

 

Tüm bu özel günlerde basılı materyaller, catering hizmeti müzik, gibi konularda gerek kendi ekipmanımız gerekse çözüm ortaklarımızla en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

 

Şirketinize özel konseptler ve özel çalışmalarsa en sevdiğimiz kısmı...

SHOW EKİPLERİ

Sakarya'da ilk Düğün Bandosu +Bi'Bando ile etkinliklerinize eğlence katıyoruz. Bunun yanı sıra Su Davulu Show,Kına Dans Ekipleri ve müzik grupları gibi konularda çözüm için yanınızdayız.

Konser, gösteri, tiyatro gibi etkinliklerde gerek ekipman gerekse sanatçı desteğiyle bu özel günlerin hiçbir aksaklığa mahal vermeden en güzel şekilde sahnelenmesi için çalışıyoruz.

 

Kendi bünyemizdeki Sakarya'nın ilk çocuk tiyatrosu, ses sanatçılarımız, müzisyenlerimiz, dj ve trio grubumuzla özel günlerinizde yanınızdayız.

 

Bölgedeki tek olan mobil sahnemiz, geniş ses ekipmanımız, sahnelerimizle bu alanda  gerek duyabileceğiniz her türlü malzemeyi sağlıyoruz.

 

Tiyatro kökenli olmamızın özeniyle sanata ayrı değer gösteriyor size de mutluluğunuzu yaşamayı bırakıyoruz...

 

 

 

         Özel günlerinize "artı değer katmak" için...                                           
bottom of page